לוריאל פרופסיונל L’Oréal Professionnel

לחשוף את הכוכב שבך

בלוריאל פרופסיונל, המשימה שלנו היא לחשוף את הכוכב שבך, לחלוק איתך את הטרנדים האחרונים שנצפו על מסלולי האופנה, תצוגות האופנה והשטיח האדום ולפתח פרוייקטים עם אנשי המקצוע המבוקשים ביותר בתעשייה.

אנו שואפים לתת לך כל מה שאתה צריך בשביל לזרוח! זה יאפשר לך לחשוף את הכוכב בלקוחות שלך, אשר רוצות מראה דומה לסלבריטאיות שהן מעריצות.

  • לדעת איך: הכישוריים הטכניים והעסקיים, אשר הם בגדר חובה לכל מעצב שיער ומבוססים על אינטראקטיביות, עבודה מעשית, משחקי תפקידים עבור אימון ועוד אימון ועוד אימון...
  • תמיד טרנדי: סמינר סלבריטי לוקס )מראות הסלבס(, מציג את הלוקים האחרונים בגזירות, צבע ועיצוב, ומאפשר לימודי טכניקה לטוטאל לוק אשר יוצר את מה שנשים רוצות - המראות המבוקשים מהשטיח האדום!

השראה: בהדרכה של לוריאל פרופסיונל ממשיכים להתחדש מידי שנה במיטב הדרכות מקומויות מידי המומחים הישראליים - קבוצת השגרירים שלנו, אמני האיי.די וקבוצת האומנים האורחים שלנו. מידי חודש שלל הדרכות וקורסים מאנשי המקצוע המצליחים בתעשייה עבור ההשראה שלך.

לוריאל פרופסיונל הוא השותף הראשי והמקצועי של תעשיית השיער למעלה מ 100- שנה. שותפות זאת נמדדת מעבר למוצרים.

*בהכנסת פרטייך למאגר המידע של לוריאל פרופסיונל הינך מסכים/ה לכך שלוריאל פרופסיונל, יעשה שימוש בפרטים שלך בהתאם להוראות הדין ולקבל דברי פרסומת, הצעות להשתתפות במחקרים ו/או תכנים אחרים בדיוור ישיר לרבות באמצעות דואר.