סמינר טיפוח SERIE EXPERT

הדרכה בסיסית לכל מעצב שיער המעוניין להגדיל את נישת הטיפוח בסלון שלו ולהעניק ללקוחות שלו מבחר רב של טיפולים בלעדיים במספרה. הפיכת עמדת החפיפה ונישת הטיפוח לרגע של חוויה, פיתוח שירות מקצועי, ייעוץ והבנת צרכי הלקוחה. 

בהדרכה נלמד כיצד הרגלי הטיפוח של הלקוחות שלנו משתנים בעקבות השינויים החלים בעולם – התפתחות טכנולוגית והפלטפורמות הדיגיטליות. כמו כן כיצד נוהגות הלקוחות שלנו היום ב'עידן הנוחות'. מי הן הלקוחות שלנו היום?מהן הציפיות של הלקוחות? ולצד כך אילו שינויים הסלון שלנו חווה בעקבותיהן ובעקבות השינויים המהירים שחלים במציאות שלנו.

כמו כן בהדרכה נעמיק ונבין כיצד לבצע ייעוץ נכון, אבחון, שיתוף של האבחון עם הלקוחה. נלמד על טכנולוגיה ממוקדמת של טיפוח שיער. אזור פני השערה, הקוטיקולה והקורטקס, מרקמים שונים, ניחוחות, שירותים בלעדיים במספרה – טיפולי אמפולות, השלבים במסע הלקוחה במספרה, טיפול בהתנגדויות ועוד. 

קורס של יום אחד המתמקד במוצרי הטיפוח של לוריאל פרופסיונל תוך כדי הבנת עמדת החפיפה, קבלת לקוחות והתנהלות מולם.

מנחה – מדריך לוריאל פרופסיונל

משך הסדנה – יום אחד

מחיר השתתפות – ללא עלות

השתתפות בקורס טיפוח
קורס טיפוח
אני מאשר/ת קבלת דיוור שיווקי מהמותג לוריאל פרופסיונל

*בהכנסת פרטייך למאגר המידע של לוריאל פרופסיונל הינך מסכים/ה לכך שלוריאל פרופסיונל, יעשה שימוש בפרטים שלך בהתאם להוראות הדין ולקבל דברי פרסומת, הצעות להשתתפות במחקרים ו/או תכנים אחרים בדיוור ישיר לרבות באמצעות דואר.