קורסים מקצועיים

האקדמיה של לוריאל ישראל הינה מוסד לימודי עבור מעצבי שיער ומניקוריסטיות.

כחלק מהחיבור הבלתי נפרד לחטיבת המוצרים המקצועיים ואיתם למותגים המקצועיים - לוריאל פרופסיונל, קרסטס, אססי פרופסיונל ומטריקס, דואגת האקדמיה של לוריאל להוביל טרנדים גם בכל הקשור להדרכות ולימודי שיער מקצועיים.

כיום, הפלטפורמה המגוונת של האקדמיה מציעה הדרכות למעצבי שיער מתחילים והדרכות שונות למעצבי שיער בעלי ניסיון אשר מעוניינים להעשיר את הידע והטכניקה, להתעדכן בטרנדים החמים ולהתנסות בחוויה מקצועית.

כחלק מהחזון של לוריאל, אנו דואגים להעשיר את האקדמיה שלנו בקורסים והדרכות גם לדור החדש של מעצבי שיער, אלו שעדיין ללא ניסיון אך התשוקה למקצוע בוערת בהם.

הקורס הראשון שאנו ממליצים למעצב שיער מתחיל להתנסות בו הוא:

מדובר על הדרכה בסיסית המתאימה למעצבי שיער בתחילת דרכם המקצועית ואשר מעוניינים ושואפים להעניק ללקוחות שלהן את הטיפול המקצועי ביותר. מדובר על קורס בלעדי לספרים מתחילים וככזה הוא מתחיל מהבסיס – איך אנחנו מקבלים לקוחה שמגיעה אלינו? כיצד עלינו לאבחן לה את השיער? כיצד עלינו לדבר איתה? לחפוף לה? לגעת לה בשיער? אז נכון, אין דרך אחת נכונה וכל מעצב שיער רוכש לעצמו את ההרגלים הייחודים שלו, אבל את הבסיס כולנו צריכים לדעת ולהכיר, ומשם כמובן לצמוח כמה שיותר גבוה ועד לרמה המקצועית ביותר של מעצב שיער.

אז מה לומדים?

בהדרכה נשים דגש על מקצועיות בתחום עיצוב השיער, ונעבור תרגול חפיפות, תרגול הכנת צבע, מריחת צבע, עמידה בזמנים, מקצועיות, ביצוע אבחון מקצועי, ניהול אישי מול לקוח, מתן הסברים מקצועיים ללקוחות על מוצרים או שירותים במספרה, שימוש בקטלוגים של צבעים ועבודה במספרה כצוות וכמעצב שיער. ההדרכה נמשכת יום אחד ומתבצעת על ידי צוות ההדרכה המקצועי של לוריאל פרופסיונל.

כימיה וצבעי שיער – עבור מעצבי שיער מתחילים אשר מעוניינים להתמחות בכימיה.

מומלץ לבצע את ההדרכות הבאות וע"פ הסדר הנ"ל:

  1. הדרכת מפתחות הצבע (יומיים) – לינק לדף קורס.
  2. הדרכת שינוי צבע (יומיים) - לינק לדף קורס.
  3. הדרכת פתרונות צבע (יומיים) - לינק לדף קורס.

שלושת ההדרכות הללו יחשפו את המשתתפים לעולם הכימיה החל מהיסודות שלו, ובסיומם ידע כל משתתף לבצע אבחון שיער ללקוחה, להרכיב ולהתאים צבעים ללקוחה, לבצע צביעה נכונה ויעילה וכמובן להבין את התהליך הכימי שעובר השיער.

אז מה לומדים?
בהדרכות נכיר את יסודות הכימיה, מעגל הצבע, גבהי טון, הבהרות, עקרונות הצבע, שיער שיבה, סוגי צביעה, טכנולוגיית הצבע, קרם מפתח (חמצן), מנטרלים, טכניקות שינוי צבע הכוללות – ניקוי צבע, שורשים ארוכים, שינוי טון, נטרול ופיגמנטים, הבנה מעמיקה של צביעת השיער – איך זה עובד מבחינת מוליך הצבע וחומר מחמצן, סוגים שונים של שיער צבוע, חשיבות שינוי הצבע, הבהרת שיער קבוע, התאמת הגוון הרצוי ללקוחה, הכהית צבע שיער קבוע, צביעת שיער במצב טבעי, טיפול בשיער צבוע, פתרונות מהירים לאתגרים יומיומיים במספרה, תיקון צבע מהיר או התאמת צבע (ולא שינוי צבע), הבהרה - ניקוי צבע עמוק, הבהרה הדרגתית, הבהרה חלקית, הכהית שיער - העמקת צבע עם שטיפה, נטרול, תיקון פיגמנטים קרים או חמים, פוטנציאל ההכנסות של כל פעולה כימית וחשיבה עסקית מבחינת הצבע או העסק.

מה ההדרכות כוללות?
שלושת ההדרכות מועברות על ידי צוות המדריכים של לוריאל פרוספיונל בישראל, כולם מעצבי שיער ובעלי ניסיון עשיר ומגוון בתחום. המדריכים דואגים להעביר את הקורסים בצורה אינטראקטיבית הכוללת שיתוף פעולה מצד המשתתפים. בהדרכות יודגמו שיטות צביעה ומריחה על דוגמניות, כאשר המשתתפים יכולים ואף מומלץ להם – לקחת חלק ולעבוד גם בצורה מעשית. ההדרכות כולם כוללת מתן דיפלומה של לוריאל פרופסיונל בסיומם.

הבהרה, בלונד וגוונים – עבור מעצבי שיער מתחילים אשר מעוניינים להכיר את עולם הבלונד והטכניקות הבסיסיות של הבהרות וגוונים.

מומלץ לבצע את ההדרכה:

הדרכה בסיסית החושפת כל משתתף לעולם הזוהר של ה-בלונד. בהדרכה נתחיל מהבסיס ונעבור על חשש הלקוחות שלנו בנוגע לבלונד, ניזכר במעגל הצבע, רקע הבהרה וגובה טון, נלמד כיצד לתכנן את העבודה מראש ונעבור על כל שלבי הבלונד החל מהפיגמנטים, בלונד על שיער טבעי / צבוע / לבן וצביעה לאחר הבהרה. כמו כן נעמיק בהליך הבהרה נכון, טכניקות גוונים חדישות, גוונים פתוחים, גוונים סגורים, יד חופשית, וקלאסי. ההדרכה עצמה נמשכת יום אחד וכוללת מתן דיפלומה של לוריאל פרופסיונל בסיומה. את ההדרכה מעבירים צוות המדריכים של לוריאל פרופסיונל.

בסיום חמשת ההדרכות הנ"ל, מעצב השיער יבין את עיקר העבודה המקצועית במספרה, יצליח לאבחן לקוחה, לטפל בלקוחה באופן מקצועי, לבצע עבודות כימיה הכוללות צביעת שיער וטכניקות הבהרות וגוונים קלאסיות, תוך כדי שהוא מבין את ההליך הכימי המתבצע על השיער.
להמשך הלימוד והתמקצעות עמוקה יותר, האקדמיה ממליצה להמשיך עם קורסים והדרכות מתקדמים.